Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Aiad ja tarvikud

Kõik aiad ja aiatarvikud ühest kohast!

Ehituspoe uste kulutamise asemel on palju mugavam tellida vajalik koju kätte mugava e-poe kaudu. Kinnitame, et kõik, mida oma aeda vajate, on siinsamas AB Polaris olemas. Aiad, piirdeaiad, võrgud, tõkkepuud ja muud aiatarvikud on ainult mõne sammu kaugusel.

Tellimine käib lihtsalt, tarnimine kiirelt ja kaup ongi varsti käes!

Kaunis aed on auasi

Hoolas peremees või perenaine teab, et ilus aed nõuab palju tööd ja kannatlikku meelt. Lisaks sellele on tähtis ka see, milline näeb välja kodu ümbritsev piire. Hea ja praktiline lahendus on paigaldada vastupidav keevispaneelaed.

Paneelaiad on lihtsasti paigaldatavad, hõlpsalt hooldatavad ning praktilised, pakkudes piisavalt privaatsust ja kaitset kutsumata külaliste eest. Samas laseb minimalistliku joonega disain läbi piisavalt valgust.

Milline piirdeaed valida?

Korralik piirdeaed on territooriumite ja kruntide eraldamiseks hädavajalik. Paneel pole loomulikult ainuke lahendus ning erinevaid aiatüüpe on mitmeid. Koduse krundi piiramiseks on olulisel kohal kindlasti ka esteetiline ilu, soovitame sel juhul kindlasti kaaluda stiilset varbaeda.

Muudel puhkudel on lahenduseks punuvõrk või keevisvõrk, loomade jaoks pakume aga spetsiaalset ja ohutut loomavõrku. Lisaks on olemas mobiilsed aiad, mida on lihtsa vaevaga võimalik teisaldada.

Värvilised paneelaiad ümbrusega sobima!

Roheline, must või hoopis hõbedast tooni paneelaed? Õigesti valitud värv täiendab haljasala ja harmoneerub ümbritsevate hoonete ja loodusega.

Tootevalikuga saate tutvuda alajaotuste kaupa või sirvida kogu valikut korraga. Kõik teie aeda AB Polari e-poest!

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00