Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Klaaskasvuhooned

Näitan kõiki 2 tulemust

Klaasist kasvuhooned on nostalgilised ja looduslähedased

Polükarbonaadi võidukäik on toonud pilti sellist tüüpi kasvuhooned, mis lasevad läbi küll soojendavad päikesekiired, ent mille katted ise läbi ei paista. Moodsate kihtplastist katete kõrval ei ole samas kuhugi kadunud ka varem ohtralt kasutuses olnud klaas.

Klassikaline ja kaunis lahendus

Kasvuhooned klaasist pindadega on ühtaegu nostalgia ja samas aegumatu klassika, mis on enda väärtust tõestanud läbi aastate. Kõige looduslähedasema tunde annab just klaaskasvuhoone, mis tänu oma läbipaistvusele sulab ümbritseva loodusega justkui üheks.

Mida võiks aga klaaskasvuhoonetest enne ostu veel teada?

Klaasikasvuhoone plussiks on disain ja traditsioonilisus

Klaarid ja selged klaaspinnad on seda tüüpi mudelite puhul kindlasti suur ostuargument. Klaaskasvuhooned näevad head välja ja on samas täpselt sama praktilised kui kattematerjalina kihtplasti kasutavad mudelid.

Karkassi puhul on kasutusel alumiinium või mõni muu roostevaba materjal, mis on kerge, ent samas pikaealine ja vastupidav. Kindlasti tuleb meeles pidada, et kuigi kasutusel on tugev karastatud klaas, on see siiski õrnem kui plastik ning oht purunemiseks on selle võrra suurem. Samuti ei paku klaas nii suurt UV-kaitset kui polükarbonaat.

Klaaskasvuhoonete müük ja tellimine meie e-keskkonnas käib lihtsalt ja kiirelt. Vajadusel saab oma küsimustega alati pöörduda ka meie toimeka müügimeeskonna poole!

Klaasist viilkatusega kasvuhooned AB Polarist

Viilkatusega kasvuhoone on üks populaarsemaid valikuid tänu oma praktilisusele, ruumikusele ning esteetilisele välimusele. Funktsionaalsus ühes klassikalise disainiga on sobiv inimesele, kes peab oma iluaias lugu täiuslikust harmooniast.

Hea läbipaistvusega klaaskasvuhooned tekitavad looduslähedase tunde ja on abiks igale aednikule. AB Polarist leiate lisaks neile tunnelkasvuhooneid, hulgaliselt kasvuhoonete lisatarvikuid ja palju muudki. Avastage kõik meie e-poest!

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00