Privaatsuspoliitika

Kes on teie isikuandmete vastutav töötleja?

Isikuandmete vastutav töötleja on AB Polar OÜ, registrikood 11487689, Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Veerme tn 40, 11625 , Tel. 553 7892 e-post info@abpolar.ee.

1. Millal andmekaitsetingimused kohalduvad?

või suhtlete meiega lisaks ülalpool nimetatule muul moel kui tarbija, äriklient, koostööpartner, tarnija või muu isik, kellega on meil ärialane suhe.

2.Mis tüüpi isikuandmeid me kogume ja millistest allikatest me neid saame?

Vastavalt sellele, kes te olete – kas klient, tarbija, tarnija, äri- või muu koostööpartner – ja kuidas te meiega suhtlete (näiteks meie kaupluses, e-posti või telefoni teel, jne) võime töödelda teie kohta erinevaid andmeid. Näiteks, võime koguda teie andmeid, kui külastate või kasutate meie veebilehte, kui ostate ja kasutate meie tooteid, pakute meile oma tooteid või teenuseid, kui võtate ühendust meie klienditoega või suhtlete meiega muul viisil. Olenevalt suhtlemise viisist ja põhjusest on ka kogutavad andmed erinevad, sest andmete kasutamise eesmärgid on erinevad.

− nimi, telefoninumber ja e-posti aadress;
− kauba kohaletoimetamise aadress;
− pangakonto number;
− kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu);
− klienditoe andmed.
− IP aadress

3.Mis eesmärgil isikuandmeid töötleme?

-Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks.
-Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja
teenuste ülevaate koostamiseks, kliendieelistuste analüüsimiseks ning mh tarbijavaidluste lahendamise eesmärgil.
-Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks.
-Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja
teenuste osutamise seonduvaid küsimusi (klienditugi). E-posti kasutatakse lisaks arvete saatmiseks
ning telefoni nr kasutatakse ostjale jõudnud kauba teavitamiseks.
-Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui
infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

Isikuandmeid edastame:

Nimi, telefoninumber ja e-posti aadress edastatakse transporditeenuse pakkujale. Kui tegemist on kulleriga kohale toimetatava kaubaga, siis edastatakse lisaks
kontaktandmetele ka kliendi aadress.

4.Isikuandmete töötlemise tähtaeg

AB Polar töötleb Teie isikuandmeid kliendisuhte alguses ja jooksul eelkõige Teie poolt kaupluse ja veebilehe külastamisel. Töötleme Teie isikuandmeid nii kaua, kui on vajalik AB Polari Oü ja Teie vahelise kliendisuhte või muu samaväärse suhte täitmiseks või kuni Teie poolt isikuandmete töötlemise nõusoleku tagasi võtmiseni või õiguslikel eesmärkidel kuni seadusest tulenevate tähtaegadeni.

Veebipoe kliendikonto sulgemisel kustutatakse isikuandmed, va isikuandmed (ostuajaloo andmed), mida on vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks.
Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni.
Raamatupidamise algdokumentides sisalduvaid isikuandmeid säilitatakse seitse aastat.

Isikuandmetega tutvumine ja parandamine

Isikuandmetega saab tutvuda ja teha parandusi veebipoe kasutajaprofiilis või klienditoe vahendusel. Kui ost on sooritatud ilma kasutajakontota, siis saab tutvuda isikuandmetega klienditoe vahendusel. Kui isikuandetega tutvumise taotlus on esitatud elektrooniliselt, esitatakse ka teave üldkasutatavate elektrooniliste vahendite kaudu.

Nõusoleku tagasivõtmine
Kui isikundmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek tagasi võtta kliendikonto seadete all või teavitades sellest e-postile ; info@abpolar.ee

Piiramine
Kliendil on õigus taotleda oma isikuandmete töötlemise piiramist, kui andmed on ebaõiged või
pole täielikud või kui tema isikuandmeid töödeldakse ebaseaduslikult.

Vastuväited
Kliendil on õigus esitada vastuväiteid seoses tema isikuandmete töötlemisega, kui tal on alust
arvata, et tema isikuandmete töötlemiseks puudub seaduslik alus.

Kustutamine
Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-posti teel. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi. Vastuses taotlusele tuuakse ka välja need isikuandmed, mida ei kustuta ning millisel õiguslikul alusel ja põhjusel.

Ülekandmine
E-posti teel esitatud isikuandmete ülekandmise taotlusele vastatakse hiljemalt kuu aja jooksul.
Klienditugi tuvastab isikusamasuse ja teavitab isikuandmetest, mis kuuluvad ülekandmisele.

Vaidluste lahendamine
Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe vahendusel (KONTAKTANDMED). Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).

Küpsiste poliitika

1. Mis on küpsised?

Küpsised (inglese keeles cookies) on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse veebisaidi külastamisel Sinu arvutisse. Tänapäeval kasutatakse küpsiseid pea kõikidel veebilehtedel. Küpsised võimaldavad meie veebiserveril kasutaja ära tunda ja kohandada sisu automaatselt vastavalt veebilehte külastava kasutaja vajadustele. Need annavad meile kasutusstatistikat, mis võimaldab mõõta ja parandada meie veebilehe toimimist ning seeläbi tagada teenuse parem kasutajakogemus.

Isiklikke andmeid küpsised ei salvesta ja see info on anonüümne. Soovitame küpsised aktiivsena hoida, kuna nende väljalülitamisel võib veebilehtede sirvimise kogemus kannatada.

2. Meie lehel kasutatavad küpsised

3. Küpsiste haldamine

Sai võid alati valida, kas soovid oma veebilehel küpsised lubada või mitte. Kui Sa küpsiseid lubada ei soovi on võimalus veebilehitseja sätetes küpsised automaatselt ära keelata või lasta end igal üksikul juhul eraldi teavitada, kui veebileht nõuab küpsise lisamist. Küpsiste blokeerimisel ei pruugi Sa saada ligipääsu meie veebilehe mõnele osale, funktsioonile või veebilehele tervikuna.

4. Muudatused küpsiste poliitikas

Meil on õigus käesolevat küpsiste poliitikat igal ajal muuta. Muudetud küpsiste poliitika avaldame oma veebilehel tõstes sellekohase teate esile brauseris.

Rohkem infot küpsiste, nende haldamise ja kustutamise kohta leiate aadressidelt  www.allaboutcookies.orgwww.youronlinechoices.com ning oma veebilehitseja “Abi” rubriigist.

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00