Privaatsuspoliitika

1. Millal andmekaitsetingimused kohalduvad?

või suhtlete meiega lisaks ülalpool nimetatule muul moel kui tarbija, äriklient, koostööpartner, tarnija või muu isik, kellega on meil ärialane suhe.

Kes on teie isikuandmete vastutav töötleja?

Isikuandmete vastutav töötleja on AB Polar OÜ, registrikood 11487689, Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Veerme tn 40, 11625 , e-post info@abpolar.ee.

Mis tüüpi isikuandmeid me kogume ja millistest allikatest me neid saame?

Vastavalt sellele, kes te olete – kas klient, tarbija, tarnija, äri- või muu koostööpartner – ja kuidas te meiega suhtlete (näiteks meie kaupluses, e-posti või telefoni teel, jne) võime töödelda teie kohta erinevaid andmeid. Näiteks, võime koguda teie andmeid, kui külastate või kasutate meie veebilehte, kui ostate ja kasutate meie tooteid, pakute meile oma tooteid või teenuseid, kui võtate ühendust meie klienditoega või suhtlete meiega muul viisil. Olenevalt suhtlemise viisist ja põhjusest on ka kogutavad andmed erinevad, sest andmete kasutamise eesmärgid on erinevad.

Küpsiste poliitika

1. Mis on küpsised?

Küpsised (inglese keeles cookies) on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse veebisaidi külastamisel Sinu arvutisse. Tänapäeval kasutatakse küpsiseid pea kõikidel veebilehtedel. Küpsised võimaldavad meie veebiserveril kasutaja ära tunda ja kohandada sisu automaatselt vastavalt veebilehte külastava kasutaja vajadustele. Need annavad meile kasutusstatistikat, mis võimaldab mõõta ja parandada meie veebilehe toimimist ning seeläbi tagada teenuse parem kasutajakogemus.

Isiklikke andmeid küpsised ei salvesta ja see info on anonüümne. Soovitame küpsised aktiivsena hoida, kuna nende väljalülitamisel võib veebilehtede sirvimise kogemus kannatada.

2. Meie lehel kasutatavad küpsised

3. Küpsiste haldamine

Sai võid alati valida, kas soovid oma veebilehel küpsised lubada või mitte. Kui Sa küpsiseid lubada ei soovi on võimalus veebilehitseja sätetes küpsised automaatselt ära keelata või lasta end igal üksikul juhul eraldi teavitada, kui veebileht nõuab küpsise lisamist. Küpsiste blokeerimisel ei pruugi Sa saada ligipääsu meie veebilehe mõnele osale, funktsioonile või veebilehele tervikuna.

4. Muudatused küpsiste poliitikas

Meil on õigus käesolevat küpsiste poliitikat igal ajal muuta. Muudetud küpsiste poliitika avaldame oma veebilehel tõstes sellekohase teate esile brauseris.

Rohkem infot küpsiste, nende haldamise ja kustutamise kohta leiate aadressidelt  www.allaboutcookies.orgwww.youronlinechoices.com ning oma veebilehitseja “Abi” rubriigist.

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00