Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Aiatarvikud

Kõik aiatarvikud, mida aiaehitaja vajab!

AB Polar ei jäta ühtegi aiaehitusega seotud detaili kahe silma vahele. Alates aiapaneelidest kuni kruvide, klambrite ja tööriistadeni – kõik ühest kohast!

Meil on lai valik, kvaliteetsed tooted ning e-poest tellimine on lihtne ja turvaline. Kogu kaup jõuab teieni kiirelt ja mugavalt.

 

Spetsiaalsed aia klambrid lihtsustavad paneelide paigaldamist

Paneelaial on mitmeid plusse: see näeb hea välja, on vastupidav ning paigaldus ei ole liialt keeruline. Paneelaia puhul kasutatakse nelinurkseid aiaposte, millele kinnituvad paneelid spetsiaalsete klambritega.

Aia klamber muudab paigaldamise lihtsaks. Lisaks paigaldamisele on sellega kinnitatud paneele vajadusel ka lihtne eemaldada.

 

Aiapostide jalad betoonile, asfaldile ja teistele pindadele

Kui aed kulgeb üle kõva pinnase, näiteks betooni, on aia rajamisel abiks aiapostide jalad. Need saab hõlpsalt tugevale pinnale kinnitada ning keerulisemat puurimistööd ei ole vaja ette võtta. Samuti pole vaja karta posti ära vajumist.

Jalgu pakume nii ümar- kui nelikantpostile.

 

Vastupidav pingutus- ja sidumistraat AB Polarist

Sidumistraat on vajalik materjal aia sidumiseks, toestamiseks või aiapiiride kinnitamiseks. Traati leidub erinevate läbimõõtudega, PVC kattega ning 50–100 m rullides.

Kõik aiatarvikud leiate ühest kohast. Kust mujalt, kui ikka AB Polarist!

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00