Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Varbaia moodul LUX

al. 230.00

Kogus

Varbaia moodul LUX

Varbaia mooduliga ehitatud piirdeaed annab majale ning hoovile viimistletud ja väärtusliku mulje. Sageli tekivad kodu ehituses olukorrad, kus võrkaed ei ole väärikas lahendus kinnistu piiramiseks ja hinnaline sepisaed ei mahu planeeritud eelarvesse. Parimaks alternatiiviks sellises olukorras on varbtäitega metallist aed mis on kuumtsingitud ja pulbervärvitud. Kvaliteetne metallpiire on hea investeering, mis kestab aastakümneid.  Varbaia moodul Elegant on valmistatud Eestis.

 

  • Varbaia paneelist valmistatud aia kõrgus maast on 1m, 1,2m, 1,5m
  • Mooduli elemendi pikkus on 2455 mm
  • Veritikaaldetailid 15x15x1,0mm
  • Horisontaaldetailid 25x40x2,0mm
  • Horisontaalpulkade vahe on 89mm(+/-2mm)
  • Pinnakatteks kuumtsink + pulbervärv Ral (värvitoon vali ise)
  • Aiaelementi kõrgusega 930 mm saab kasutada edukalt müüriaedadeks kivimüüritiste peale.Pakume sellele mõõdule müürikinnituse tallaga posti kõrgusega 950 mm
  • Varbaia moodulitele Lux sobib varbaia kinnitusklamber Lux

Varbaia elemendi  kinnitusklambrid paigaldatakse aiapostidele postide betoneerimise järgselt. Selline lähenemine annab võimaluse vajadusel tekitada aia sujuvaid tõuse ja languseid vastavalt kinnistul kujunevale maapinnale. Poste võib maasse paigaldada ka väikese kõrguse varuga. Peale elementide paigaldust lõigata kujunenud aia liini järgi mõõtu. Lõikekohale kanda tsink värvi. Posti peale käiv kattekork katab lõikekoha ja kaitseb teda hiljem ilmastiku eest.

Klambrilahendus Elegant/Lux aiaelemendile annab võimaluse ka paigaldades lõigata aiaelemente objektil eri mõõtu. Lõikekoht aiaelemendil tuleb lõike järgselt katta tsink parandusvärviga. Elementi paigaldades jääb lõikekoht elemendil klambri sisse peitu. Klambri kinnituskruvid on roostevabast terasest, mis annab parima korrosiooni kindluse kinnituse komplektile.

Vaata klambrilahenduse paigaldusjuhiseid tootesarjast Varbaia klamber Elegant/Lux

 

NB! Ei ole lao toode. Varbaed on on tellitav. Tellimise aeg 3-4 nädalat
Tellides märgi kindlasti värvitoon.

(Standard värvid RAL 9005 (must), RAL 7016 (tumehall))

 

Kategooria:

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00