Turvalised ostud

94 Google’ arvustust

Laokaup laost kätte 24 tunniga

montonio järelmaks

Järelmaksu võimalus

Geotekstiil 90g/m2 1,1x50m

34.90

Kogus

Geotekstiil 90g/m2 1,1x50m

Geotekstiil ehk agrotekstiil on alternatiiv keemiliste taimekaitsevahendite ja umbrohutõrjevahendite kasutamisele. See pärsib tõhusalt umbrohu kasvu ja levikut kogu oma pinna all ega mõjuta negatiivselt ümbrust – ei muuda pinnase keemilist koostist, ei mürgita pinnavett ning on ohutu inimestele ja loomadele, kes puutuvad kokku umbrohuga.
Tänu niiskuse ja õhu läbilaskvusele ning külmakindlusele loob soodsad tingimused kasvuks.
Geotekstiili pinnale on ühtlaselt tõmmatud rohelised jooned – iga 30 cm järel. Need hõlbustavad istutuste planeerimist võrdsetele vahemaadele ja aitab luua sümmeetrilisi taimesüsteeme. Pealegi võimaldab agrotekstiili kasutamine pikemas perspektiivis säästa palju töötunde rohimisel, pritsimisel või väetamisel.

SPETSIFIKATSIOON:

  • rulli laius: 1,1 m
  • rulli pikkus: 50m
  • kaal: 90 g/m²
  • geotekstiili tüüp:  piirab umbrohu levikut, laseb läbi õhku ja sademeid, säilitab mulla niiskuse ning 
  • materjal: 100% PP
  • värv : must
  • sellel on ühtlaselt asetsevad jooned, mis hõlbustavad korrapärast ja sümmeetrilist istutamist
  • kaitse: UV kindel

Paigaldamine:

Esiteks peate maapinna korralikult ette valmistama – eemaldage kõik umbrohud ja rohi. Järgmisena reguleerige agrotekstiili pind maapinna suurusele, mida see peaks katma, ja kinnitage see maapinnale – eelistatavalt tihvtide või kinnitusankrute abil. See tagab stabiilse kinnituse ja hoiab ära materjali kontrollimatu liikumise.

1. Paigaldamise korral tühjale pinnale:
Geotekstiil tuleb lõigata risti kohast, kuhu tahame taime asetada – augu kaudu istutame selle maasse, pidades meeles hoida sobivat kaugust ja varu suurust. auk, mis on vajalik seemiku piiramatuks ja vabaks kasvuks.

2. Paigaldamisel pinnale, kuhu on eelnevalt istutatud taimi:
Geotekstiil tuleks asetada nii, et kanga serv ümbritseb taimi igast küljest. Kontrollimatute liikumiste vältimiseks ja paigalduse stabiliseerimiseks tuleks agrotekstiil katta pinnase, koore või dekoratiivkividega vms. Istutuskohtade läheduses ei ole soovitatav kasutada kinnitusankruid, kuna sellega kaasneb juurte kahjustamise oht. Tihvtid seevastu sobivad suurepäraselt taimedega mittekülgnevate agrotekstiilide servade kinnitamiseks maapinnale.

Agrotekstiili saate rulli kujul. Tänu sellele on paigaldus ja valitud pinna täpne katmine väga lihtne . See hõlbustab ka materjali soovitud pikkuse ja kuju lõikamist

 

Ladu: Tähetorni 102, Tallinn

Ladu avatud: E – R 9.00 – 17.00